Poznaj nasz zespół

dr n. med. Lidia Białekmgr Jakub Białekmgr Krzysztof Tondrykmgr Kinga Achtelikmgr Monika Mędralamgr Joanna Popadiuktech. Grzegorz Szuberlalek med. Tomasz Tomanlek med. Łukasz Filipski

Witam serdecznie, nazywam się Lidia Białek. W 2010 roku ukończyłam studia II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W latach 2010-2017 pracowałam jako wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jestem autorka i współautorka licznych prac naukowych. W 2016 roku uzyskałam stopień doktora nauk medycznych. Obecnie specjalizuję się w rehabilitacji dzieci z zaburzeniami ruchowymi, wzmożonym lub osłabionym napięciem mięśniowym. Moja terapia opiera się na koncepcji NDT Bobath.

Witam, nazywam się Jakub Białek. Jestem absolwentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zawodowo zajmuje się fizjoterapią ortopedyczną. W mojej pracy wykorzystuje najnowsze metody leczenia takie jak HBO, czy INDIBA. Jako właściciel placówki staram się, aby każdy Pacjent był w pełni zadowolony z usług całego naszego zespołu.

Nazywam się Krzysztof Tondryk. Jestem magistrem fizjoterapii. Swoją przygodę z tym kierunkiem rozpocząłem na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach podczas studiów magisterskich na Wydziale Fizjoterapii. W trakcie studiów zdobyłem odpowiednie umiejętności teoretyczne i praktyczne do pracy z pacjentem, które rozwijałem w różnych placówkach rehabilitacyjnych na południu Polski, później w Warszawie m.in. w Wojskowym Instytucie Medycznym , Poradni Chorób Stopy, Centrum Medycznym Damiana a także prowadząc własną praktykę . Stale rozwijam się poprzez kursy z zakresu  terapii manualnej( Kaltenborn-Evjenth, MTG, terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych, HVLA, ) a także innych technik fizjoterapeutycznych (m. in. PNF i kinesiology taping, pinoterapia, vitality flossing). Mój główny obszar zainteresowań to ortopedia, w szczególności zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, stany przeciążeniowe i pourazowe narządu ruchu.  W pracy z pacjentem staram się łączyć różne metody, by jak najszybciej uzyskać zamierzony efekt.

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale fizjoterapii. Podczas odbywania praktyk i wolontariatu w różnych placówkach, nabrała doświadczenia w pracy ze starszymi osobami, osobami niepełnosprawnymi, z dziećmi oraz sportowcami. Interesuje się głównie fizjoterapią kobiet z problemami mięśni dna miednicy, fizjoterapią kobiet w ciąży jak i po porodzie oraz profilaktyką dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Jest absolwentką studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale fizjoterapii. Zdobytą wiedze zawsze łączyła ze swoją pasją jaką jest odnowa biologiczna. Dotychczasowa praca w gabinetach SPA pozwoliła jej się rozwijać i spełniać zawodowo. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych i ujędrniających. Jej motto zawodowe to w zdrowym ciele , zdrowy duch!
Nazywam się Joanna Popadiuk. Dotychczas pracowałam z dziećmi. Ukończyłam Pedagogikę ze specjalnością Animacja Społeczno – Kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Jestem dyplomowanym Instruktorem Tańca Towarzyskiego. Dodatkowo ukończyłam kurs Opieki Paliatywnej. Jako człowiek lubiący wyzwania podjęłam prace w Kinesiomedice. Chciałabym spróbować połączyć taniec z terapią i opieką nad starszymi osobami. Ruch i muzyka to połączenie wzbudzające wiele pozytywnej energii, która w dzisiejszych czasach może przydać się każdemu.

Dzień dobry, nazywam się Grzegorz Szuberla, posiadam tytuł technika masażysty.
Do tej pory miałem przyjemność realizować się zawodowo w Hiszpanii, we Włoszech oraz Austrii. Moją codzienną motywacją do pracy jest możliwość pomocy konkretnej osobie oraz zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.

Tomasz Toman

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Ukończyłem Uniwersytet Jagielloński w 2000 roku. Uzyskałem specjalizację w 2010 roku. Pracuję w Oddziale Ortopedyczno Urazowym w Żywcu oraz Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku Białej.

Łukasz Filipski

Dzień dobry. Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję jako lekarz rezydent Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruch na oddziale ortopedyczno – urazowym w Szpitalu Powiatowym w Żywcu. Moim szczególnym zainteresowaniem jest medycyna sportowa.