Poznaj nasz zespół

mgr Jakub Białeklek med. Tomasz Tomanlek med. Łukasz Filipskilic. Kinga Achtelikmgr Krystian Fersterdr n. med. Lidia Białektech. Grzegorz Szuberla

Jakub Białek

Witam, nazywam się Jakub Białek. Jestem absolwentem studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Moim szczególnym zainteresowaniem jest fizjoterapia sportowa oraz terapia bólu pleców i stawów. Praktyka zawodowa oraz kontakt z pacjentami dostarczają mi energii i motywują do ciągłego rozwijania się w tym kierunku. Jednym z moich celów, które wcielam w życie podczas codziennej praktyki jest edukacja pacjentów, przez co mogą oni zrozumieć na czym polega ich schorzenie i jak postępować, aby uniknąć nawrotu choroby i przykrych dolegliwości bólowych. Na co dzień współpracuję z Astar.fizjotechnologia i BBTS, oraz biorę czynny udział w badaniach naukowych.

Tomasz Toman

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Ukończyłem Uniwersytet Jagielloński w 2000 roku. Uzyskałem specjalizację w 2010 roku. Pracuję w Oddziale Ortopedyczno Urazowym w Żywcu oraz Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku Białej.

Łukasz Filipski

Dzień dobry. Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuję jako lekarz rezydent Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruch na oddziale ortopedyczno – urazowym w Szpitalu Powiatowym w Żywcu. Moim szczególnym zainteresowaniem jest medycyna sportowa.

Kinga Achtelik

Dzień dobry, nazywam się Kinga Achtelik. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Podczas odbywania praktyk i wolontariatu w różnych placówkach, nabrałam doświadczenia w pracy ze starszymi osobami, osobami niepełnosprawnymi z dziećmi oraz sportowcami. Udział w wielu kongresach skierowanych do fizjoterapeutów pozwala mi na ciągły rozwój dzięki czemu mogę przekazywać swoją wiedzę w pracy zawodowej.

Krystian Ferster

Witam, nazywam się Krystian Ferster. Jestem absolwentem studiów II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Zaraz po otrzymaniu dyplomu rozpocząłem swoją przygodę z fizjoterapią, staram ciągle się rozwijać i zbierać doświadczenie od starszych kolegów. Interesuję się głównie fizjoterapią sportową, terapią manualną, profilaktyką dolegliwości bólowych kręgosłupa i ćwiczeniami sensomotorycznymi ale również rehabilitacją kardiologiczną i pulmonologiczną. W swojej pracy z pacjentem, kieruję się własną wiedzą, doświadczeniem, jednak w głównej mierze opieram swe działania o najnowsze doniesienia naukowe tzw. EvidenceBasedMedicene (EBM).

Lidia Białek

Witam serdecznie, nazywam się Lidia Białek. W 2010 roku ukończyłam studia II stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W latach 2010-2017 pracowałam jako wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jestem autorka i współautorka licznych prac naukowych. W 2016 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Tematem mojej pracy doktorskiej było: „Zastosowanie radialnej fali uderzeniowej i ultradźwięków w leczeniu tzw. łokcia tenisisty i łokcia golfisty”. Obecnie specjalizuję się w leczeniu entezopatii przy pomocy radialnej fali uderzeniowej.

Grzegorz Szuberla

Dzień dobry, nazywam się Grzegorz Szuberla, posiadam tytuł technika masażysty.
Do tej pory miałem przyjemność realizować się zawodowo w Hiszpanii, we Włoszech oraz Austrii. Moją codzienną motywacją do pracy jest możliwość pomocy konkretnej osobie oraz zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.