Jak działa INDIBA i o co w tym chodzi?

Jak działa INDIBA i o co w tym chodzi?

Terapia łączy w sobie zalety nowoczesnej fizykoterapii oraz skuteczność współczesnej terapii manualnej. Z powodzeniem jest wykorzystywana w fizjoterapii, regeneracji sportowej, terapii mięśni dna miednicy oraz medycynie estetycznej.

Innowacyjna terapia INDIBA® działa na poziomie komórkowym. W bardzo szybki sposób przywracając komórki do prawidłowego działania.

Zastosowany w naszej technologii System Proionic® jest efektem wieloletnich poszukiwań, okazuje się być kluczem do zredukowania do minimum przeciwwskazań, pozwalając jednocześnie na stosowanie jej nawet kilka razy w ciągu dnia oraz aplikację w praktycznie dowolnym miejscu naszego ciała.

To właśnie możliwość czynnego połączenia działania technologii INDIBA® z terapią manualną czyni tę formę fizjoterapii nowatorską i dającą praktycznie nieograniczone możliwości pracy z pacjentem.

Bezpośrednie korzyści to:
-skrócenie czasu terapii,
-mniejszy wysiłek terapeuty włożony w zabieg,
-szersze oddziaływanie na pacjenta, przyczyniające się do szybszych efektów terapeutycznych,
-uzyskanie przeciwbólowego czy przeciwzapalnego efektu,
-wspomaganie drenażu tkanek

Pomijając, redukując lub potęgując równoległe działanie farmakologiczne możemy przyśpieszyć leczenie urazów, stanów pooperacyjnych (wszystkich tkanek) oraz stymulować przebudowę patologicznych struktur (zrosty, blizny, tendinopatie, artrozy etc.).

Udostępnij: 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp