Sklep medyczny Kinesiomedica w Żywcu

Sklep medyczny Kinesiomedica w Żywcu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów na terenie centrum otworzyliśmy sklep medyczny zapewniając dostęp do szerokiego asortymentu specjalistycznych produktów. Jako specjaliści pomagamy wybierać rozwiązania, optymalnie przystosowane do potrzeb. Nasza oferta zawiera sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, zapewniający prawidłowy przebieg leczenia, taki jak:

  • ortezy kończyn górnych i dolnych (dedykowane po urazach stawów skokowych, kolanowych, zespołów przeciążeniowych takich jak łokieć tenisisty i golfisty, zespole ciaśni nadgarstka)
  • gorsety i kołnierze na kręgosłup, (dedykowane dla Pacjentów z bólami kręgosłupa oraz po urazach mechanicznych kręgosłupa)
  • kule,
  • balkoniki,
  • wózki inwalidzkie,
  • materace przeciwodleżynowe

Nasz asortyment produkowany jest przez wiodące na rynku firmy medyczne, takie jak: Medi, MDH, Armedical, Reh4mat, SMJ Sport, SportVida.

Dodatkowo oferujemy wykonanie personalizowanych wkładek ortopedycznych do butów.

Jeżeli czujesz potrzebę korzystania z jakiegokolwiek zaopatrzenia ortopedycznego pamiętaj, że możesz umówić się na wizytę konsultacyjną z samodzielnym fizjoterapeutą lub lekarzem specjalistą, który po przeprowadzeniu badania odpowiednio dobierze ortezę, kulę, balkonik lub wózek inwalidzki oraz wypisze zlecenie na zaopatrzenie ortopedyczne.

Realizujemy wnioski NFZ, co sprawia, że Pacjent dopłaca zazwyczaj tylko 10% wartości zaopatrzenia.

Nasz sklep medyczny wyróżnia się zaopatrzeniem najwyższej jakości oraz doświadczonym personelem medycznym, który na co dzień pracuje z pacjentami ortopedycznymi.